Duşakabinlerimizde ücretsiz teslimat & montaj.

Hakkımızda

Hedefimiz bölge ve ülke ekonomisine katkıda bulunarak bir dünya markası olabilmektir.

20 Yılı Aşkın Tecrübe...

Duşakabinim Hakkında

          1999 Yılında Şahin Arslan tarafından İstanbul merkezli olarak kurulan “Duşakabinim ” markası sektörün en eski ve köklü firmalarındandır.Klasik aile şirketi olarak faaliyete başlayan firmamız zamanla gücüne güç katarak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmiştir. İşini gerçekten hakkıyla yapmaya çalışan  köklü ve sağlam ekibiyle her zaman bir adım önde olmayı başarmıştır.Yılların verdiği deneyim ve tecrübeyi harmanlayan ve daima kendini yenileyen  “Duşakabinim “sizlere %100 memnuniyet sunmayı hedeflemektedir.Sunduğu hizmetlerin her zaman arkasında sapasağlam duran bizler satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızdadır.

         Kendini ve faaliyet alanlarını yenileyen firmamız kısa süre önce merkezi Aydın olan bir şube daha açarak büyüme yolunda ilerlemeye devam etmektedir.

           “Duşakabinim ” Toptan ve perakende satış yapan; yurt içi ve yurt dışı inşaat ve proje bazlı hizmetler sunan bir firmadır. 

         Hedefimize emin adımlarla ilerlerken tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize bize olan inanç ve güvenlerinden dolayı teşekür ederiz.

Ücretsiz Montaj & Kurulum

Tüm Duşakabinlerde.

Garantili Hizmet

Tüm kabinlerimiz 2 yıl garantilidir.

20 Yıllık Deneyim

20+ yıl sektör deneyimiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

100% Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamızla her şey güven altında.