Duşakabinlerimizde ücretsiz teslimat & montaj.

Teslimat Koşulları

– Siparişiniz, bankanızın onayının ardından bankanızın güvenlik departmanı tarafından dusakabinim’in sipariş sistemine iletilir.
– Siparişiniz, belirttiğiniz tercihler doğrultusunda ürün bilgisinde verilen süre içerisinde hazırlanır ve kargoya teslim edilir. (Özel üretim ve el işçiliği ürünler için lütfen Müşteri Temsilcimiz ile görüşünüz.)
– Siparişiniz kargoya verildiğinde size sistemimiz tarafından sipariş takip bilgilerinizi içeren bir mail gönderilir. Duşakabinim – Şahin ARSLAN, belirtilen sürenin aşılması durumunda e-posta veya telefon ile tarafınıza bilgilendirme yapmamaktadır. Ancak dilediğiniz zaman siparişinizin durumu ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
– Siparişiniz; anlaşmalı kargo firmamız ile teslim edilir. bestbedding.net, gerek gördüğünde kargo firmasını değiştirme hakkını saklı tutar.
– Siparişiniz kargo firmasına teslim edildiğinde tarafınıza e-posta ile bilgilendirme mesajı atılır.- Kargo firmasına teslim edilen siparişlerin, 1-3 iş günü içerisinde (kargo firmasının teslimat yapmadığı günler dışında) tarafınıza ulaşması beklenir.

Firma Ünvanı: Duşakabinim – Şahin ARSLAN

Ücretsiz Montaj & Kurulum

Tüm Duşakabinlerde.

Garantili Hizmet

Tüm kabinlerimiz 2 yıl garantilidir.

20 Yıllık Deneyim

20+ yıl sektör deneyimiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

100% Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamızla her şey güven altında.