Duşakabinlerimizde ücretsiz teslimat & montaj.

Müşteri Destek Takımı

Duşakabin ekibimiz her zaman size yardımcı olmak için burada.

Alışverişle ilgili genel sorular.

Sipariş ve Kargo

14:30’a kadar verdiğiniz siparişleri gün içerisinde kargoya teslim ediyoruz. Siparişleriniz size kargoya verildikten sonra 2-5 iş günü içerisinde size teslim edilir.

Sipariş verdikten sonra teslimat adresinizi değiştirmek için bizi telefonla arayabilirsiniz, ekibimiz gerekli değişiklikleri yapacaktır.

Sipariş esnasında veya sitemizin üst bölümünde bulunan “Hesabım” bölümünden kolaylıkla sitemize üye olabilir, siparişlerinizin durumunu takip edebilirsiniz.

Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo takip numaranız ile siparişinizin durumunu anlık olarak takip edebilirsiniz.

Sitemizde hiç bir şekilde kredi kartı bilgileri saklanmamaktadır. Sitemiz Comodo Essential SSL Sertifikası ile koruma altındadır. ​

Evet, kargo ücreti karşılandığı takdirde yurt dışı gönderim yapabiliyoruz. Bu kalite ve fiyata erişmeyi herkes hak ediyor!

Herhangi bir ürünü iade etmek isterseniz..

İade & Değişim İşlemleri

Herhangi bir ürünümüzü, herhangi bir sebeple 30 gün içerisinde öncesinde bizi arayarak anlaşmalı kargo şirketimizle ücretsiz iade edebilirsiniz.

Tüm ürünlerimizi kargoya teslim etmeden önce titizlikle kontrol ederiz, ancak bazen taşıma sırasında problemler olabiliyor. Bu tarz bir problemde sorun yaşamamak için satın aldığınız ürünleri kargo görevlisi yanında açın, olası bir problemde tutanak tutun. Tutanak tutulduğunda size yeni bir ürünü ücretsiz göndeririz. 

İade işlemlerinizi anlaşmalı kargo şirketimiz Yurtiçi Kargo’nun herhangi bir şubesinden Duşakabinim adına gönderebilirsiniz.

Bize 0532 686 09 67 numaralı telefonumuzdan veya aynı numara ile WhatsApp üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. 

Böyle bir durumda hızla bize ulaştığınızda sizin için gönderi adresinizi değiştirebiliriz, hatayı fark eder etmez hemen bizimle iletişime geçmeyi unutmayın.

Siparişinizi verdiğiniz gün bizimle sipariş numaranız üzerinden iletişime geçtiğiniz takdirde gün içerisinde kargoya henüz vermediğimiz siparişlerinizi iptal edebiliriz. Kredi kartınızla yaptığınız alışverişlerin iptalinde ödemeler hesabınıza 2-7 iş günü içerisinde iade edilir. 

Tabi ki! Bunun için bizimle herhangi bir kanaldan iletişime geçmeniz yeterli.

Ücretsiz Montaj & Kurulum

Tüm Duşakabinlerde.

Garantili Hizmet

Tüm kabinlerimiz 2 yıl garantilidir.

20 Yıllık Deneyim

20+ yıl sektör deneyimiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

100% Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamızla her şey güven altında.