Duşakabinlerimizde ücretsiz teslimat & montaj.

– dusakabinim.com sitesindeki tüm ürünler Dusakabinim – Şahin Arslan garantisi altındadır.

– dusakabinim.com ‘da satışa sunulan ” Duşakabinim – Şahin Arslan” kategorisindeki tüm ürünler 2 yıl garanti’ kapsamındadır.

– ‘2 yıl garanti’ kapsamındaki ürünlere yapılacak bakım işlemlerinde ürünü firmamıza kendiniz getirebilir veya kargo ücreti tarafınızdan karşılanması koşulu ile bize gönderebilirsiniz. ( Duşakabinim – Şahin Arslan bakım işlemlerinde kargo ücretlerini karşılamaz.)

– Satın aldığınız ürünlerin garantilerinin devam edebilmesi için; Duşakabinim – Şahin Arslan dışındaki üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlar tarafından müdahale edilmemesi gerekmektedir. Ürünler üzerinde değişiklik ya da tahribat yapılmış ise; ürün garanti kapsamından çıkar.

– Ürünün yanlış kullanımından dolayı ya da kaza sonucu kırılması ve zarar görmesi garanti kapsamı dışındadır.

– Siparişlerinizi teslimat sırasında sevk irsaliyesi ile karşılaştırarak kontrol ediniz. Ürünlerde eksik, hasar ya da hata tespit etmeniz durumunda kargo yetkilisine tutanak tutturarak paketi teslim almayınız. Durumu Duşakabinim  – Şahin Arslan’ a bildiriniz. Gerekli incelemeler sonucu en kısa sürede tarafınıza ulaşılacaktır.

– Siparişinizi iptal ve iade etmek için online destek hattımızdan bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Ürünün tarafımıza ulaşmasının ardından iade onaylandığında, ürün ücreti 30 gün içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

– Müşterilerin özel istekleri doğrultusunda üretilen ya da üzerinde değişiklik yapılan ürünler ‘kişiye özel’ hale dönüştürüldüğünden, bu tür ürünlerde iade ve değişim yapılmamaktadır.

– “İndirimdekiler” kategorisinde yer alan ürünlerde iade ve değişim yapılamamaktadır.

– Kapıda ödeme ile yaptığınız alışverişlerde 7,90 TL “kapıda ödeme hizmet bedeli” ödemeniz gerekir. Bu bedel kargo şirketi tarafından, ürün bedelini bize aktarma hizmeti verdiği için alınmaktadır. Sipariş iptal & iade işlemlerinde bu bedel Duşakabinim – Şahin Arslan tarafından karşılanmaz.

– Satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde, teslimat tarihinden itibaren en geç 30 gün içerisinde online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Hatalı ürün, onayın ardından yenisi ile değiştirilir. Ürünün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 30 günlük süre içerisinde kullanılmışsa iade ve değişim gerçekleşmez.


– İade etmek istediğiniz ürünlerin, size gönderilen şekliyle, teslimat tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ambalaj ve diğer tüm evrak/materyallerin eksiksiz ve hasarsız şekilde tarafımıza anlaşmalı kargo şubesi ile aşağıda bulunan adrese gönderilmesi gerekir:

Beylikdüzü-İstanbul / TURKEY

 


Firma Ünvanı: Şahin Arslan
Ürün iade ve değişim şartlarında 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında kanun gereği uygulamalar esas alınmıştır.
Ücretsiz Montaj & Kurulum

Tüm Duşakabinlerde.

Garantili Hizmet

Tüm kabinlerimiz 2 yıl garantilidir.

20 Yıllık Deneyim

20+ yıl sektör deneyimiyle sizlere hizmet vermekteyiz.

100% Güvenli Alışveriş

SSL sertifikamızla her şey güven altında.

Sohbeti aç.
💬 Yardım ister misiniz?
Duşakabin Uzmanı
👋 Merhaba,
Garanti, İade & Değişim ile ilgili bilgi almak ister misiniz?